2MONW2019019_BLA
7.449,00 TL KDV Dahil
1

Moon Boot Kar Botu Modelleri ve Fiyatları

Retrofütürist, yenilikçi, ikonik: Moon Boot'un tasarımı, Giancarlo Zanatta'nın babası Oreste'nin ayakkabı fabrikasından Tecnica Group'u kurduğu 1969 yılına dayanan bir mirasa sahiptir. Moon Boot, spor giyim dünyasına adanmış bir meslekten, anında tanınabilen ve güçlü bir şekilde tanımlanabilen bir ayakkabı modeli yaratmayı başardı. Tabanın şekli ve marka bağcıkları, Moon Boot'a en iyi kayak botu statüsünü kazandırdı ve bu da onları türünün tek örneği bir ayakkabı haline getirdi.

En başından beri misyon her zaman açıktı: markanın mirasına saygı gösteren en ileri tasarım formlarını ve tekniklerini bulma konusunda deneysellik evrenini kutlamak. Zamanla Moon Boot giderek daha modüler ve cesur hale geldi; "Icon" gibi amiral gemisi modellerinin estetiğini yeniden yazmanın yanı sıra parlak renklerde (altın, gümüş, pembe, ayçiçeği sarısı, asker yeşili ve hatta siyah) bir dizi yeniden başlatma olanağı sundu. yansıtıcı Reflex versiyonu) ve Low Nylon, Pumps Nylon ve Mules olduğu gibi çağdaş yaklaşım tasarımları.

 

İster dağlarda, ister karda, ister şehrin kaldırımlarında olsun, farklı Moon Boot modellerinin su geçirmez üst kısmı ve tabanları her türlü ortama ve kişisel ihtiyaca uyum sağlayacaktır.

Uzun bir stilistik değişim ve evrim süreci boyunca Moon Boot, İtalyan ürün tasarımının bir parçası olarak damgasını vurdu ve sonunda Louvre'da 20. yüzyıl tasarımının 100 sembolü arasında sergilendi ve bugün kalıcı serginin bir parçası. New York Modern Sanat Müzesi'nde ve Milano Trienali'nde.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR