1 2 3 >
1SKCW2024043_361
3.399,00 TL KDV Dahil
1SKCW2024031_LL3
3.899,00 TL KDV Dahil
1SKCM2024004_361
3.599,00 TL KDV Dahil
1SKCM2024003_000
3.599,00 TL KDV Dahil
1SKCK2024013_PNK
1.999,00 TL KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 162
1 2 3 >

Skechers Ayakkabı Modelleri

Skechers Ayakkabı Fiyatları

Dünyanın önde gelen spor ayakkabı markası olan Skechers; özellikle yürüyüş, koşu ve günlük ayakkabı modelleri üzerinde uzmanlaşan marka yenilenen koleksiyonunda özgün tasarımı, fonksiyonelliği ve rahatlığı ön plana çıkarıyor. Yalınayak yürüyüşten ilham alınarak üretilen modelleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görüyor.  Marka, dünya genelinde 190 ülkede 1000’in üzerinde mağazasıyla faaliyet gösteriyor. Marka Park’ta Skechers’ın kadın, erkek ve çocuk kategorilerindeki spor ayakkabı modellerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.
Günlük hayatın vazgeçilmezi sportif tarzın trend belirleyen markası Skechers, konforun kazandırdığı öz güvenli ve kendinden emin duruşunu yansıt. Skechers rahatlığı mükemmel düzeye taşıyan tasarımları ortopedik ayakkabı konforu ile şık bir imaja sahip olmanızı mümkün kılıyor. Üstelik bu konforu başkalarıyla paylaşmak, onlara şık bir imaj hediye etmek de mümkün. Skechers, özel günlerde senin ve sevdiklerinin yanında.

Kadın ve Erkek Ayakkabılarda Trend

Skechers modayı takip eden değil, belirleyen markalardan biri, konforlu ve şık hissetmenin getirdiği öz güvenin şıklığın ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyor. Kadın spor ayakkabı modellerindeki yılın trendlerini Skechers koleksiyonundan öğrenebilir veya yılın erkek spor ayakkabı modasına Skechers’ı takip ederek hakim olabilirsin. Üstelik şıklık için rahatlıktan taviz vermen de gerekmiyor. Estetik görünümüyle ilgi uyandıran her model, aynı zamanda konfor garantisi ile sana ulaşıyor. Her tasarım, ayağında varlığını unutturacak kadar hafif, tüm kıvrımları kapsayacak kadar mükemmel yastıklama etkili ve konforlu… Uzun saatler boyunca ayakta kalsan, saatlerce hareket halinde olsa bile Skechers’a güvenebilirsin. Yalnız kendin için değil, tüm ailen için Skechers seçerek rahatlığı alışkanlığınız haline dönüştürebilirsin. Üstelik tüm Skechers’lar dayanıklılıkları ile uzun ömür vadediyor. Sıradan bir ayakkabı değil, rahatlık için yapılan güvenli bir yatırım olan tasarımları tercih ederek, hayatın en zorlu anlarında senin hep yanında olacak.

 

Skechers En Çok Tercih Edilen Rahat Çocuk Ayakkabı ve Aksesuar Modelleri Marka Park’ta!

Skechers, yetişkin modellerinde olduğu kadar çocuk tasarımlarında da modanın nabzını tutuyor. Kız çocuk ayakkabı ve erkek çocuk ayakkabı modellerini süsleyen ışıklar, metalik detaylar, özel tabanlar, çocuklara küçük yaşlardan itibaren ikonik stiller elde etme konusunda rehberlik ediyor. Geleceğin doktorları, kaşifleri, sanatçıları, dansçıları, sporcuları, çalışkan yetişkinleri olan çocuklar, bugünden konforlu seçimler yaparak yarına daha iyi hazırlanıyor. Onlar konforun hayatı nasıl kolaylaştırdığını Skechers ile deneyimleyerek günlük yaşam maratonunu önde tamamlıyor. Kombinlerin en önemli parçaları olan ışıklı ayakkabılar bu yarışın bir parçasını oluşturuyor. Sırt çantası, spor bere, spor şapka ve çorap gibi ürünlerde çocukların en sevdikleri renkler, desenler yer alıyor. Çocuk ruhunun eğlencesi tasarımlara yansıyarak kullanıcılara sunuluyor. Üstelik çoraplarda ter emici pamuklu dokumalar, çantalarda geniş iç hacim ve bol cep gibi kullanışlı detaylar da pas geçilmiyor. Her adımda daha rahat hissetmelerini sağlayacak küçük yardımcılar, kombinlerin anahtar parçalarını oluşturuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR