MARKA PARK - Dünyaca Ünlü Markalar Tek Bir Mağazada !

2005 yılından bugüne güven !

Marka Park 2005 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Türkiye de çok markalı ayakkabı mağazacılığını ilk başlatan şirkettir. Şirket Markapark ve Deriden mağazalarının tamamının sahibidir.

Marka Park; 2007 yılından bugüne İtalya nın efsane kar botu markası Moon Boot un Türkiye distribütörüdür. Moon Boot markasının bugün ulaştığı başarı ve markanın konumu Markapark ın son derece başarılı marka yönetimi ile gerçekleşmiştir.

Şirket ayrıca sürdürülebilir bir yaşam için İspanyol Natural World markasının tamamen doğa dostu malzemelerden üretilmiş ayakkabılarını İspanyadan ithal ederek müşterileriyle buluşturuyor

Bu markaların yanında ayrıca Kendi kategorisinde dünyada lider olan moda espadril markası İspanyol Toni Pons markasının da 2015 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Bunların yanında Camper, Ecco ,Lacoste, Converse Birkenstock, Skechers, Nomadic Republic gibi markaları yetkili satıcı olarak müşterileriyle buluşturuyor.

Marka Park’tan alışveriş yapanlar, en popüler ürünlere dünya vitrinleri ile aynı anda ulaşma şansını yakalar.


Marka Park online alışveriş sitesinde satışa sunduğu markaların Türkiye’deki resmi temsilcisi veya dağıtıcısı durumundadır. Bu sebeple müşterilerin bazı satış sitelerinde olduğu gibi taklit veya defolu ürünlerle karşılaşma ihtimali yoktur. 2005 yılından beri müşterilerin güveni ile faaliyetine devam eden Marka Park geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.