MARKA PARK - Dünyaca Ünlü Markalar Tek Bir Mağazada!

2005 yılında kurulan Marka Park; şimdilik 15 şehirde, 22 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Bu 22 mağaza içerisinde; İstanbul 12 mağaza ile en önde gelirken, geri kalan Marka Park mağazaları da Türkiye’nin en önemli AVM’lerinde yer almaktadır. Marka Park, şeffaf ve anlaşılır konseptiyle mağaza açmaya hızla devam ediyor.
Mağazalarımızın şehir bazında dağılımı için “Mağazalarımız” sekmesine tıklayınız.

Marka Park; Calvin Klein, Tommy Hilfiger, 
Camper, Buffalo, Moon Boot, Birkenstock, Skechers, Superga, Toms, Nomadic Republic, People gibi markaların ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarındaki en geniş koleksiyonlarıyla müşterileriyle buluşturuyor.

Toplamda 60'ı aşkın kadar markayı bünyesinde bulunduran Marka Park; koleksiyonlarını Milano, Paris, New York gibi moda merkezlerindeki trendleri yakından takip ederek oluşturur. Böylelikle Marka Park’tan alışveriş yapanlar, en popüler ürünlere dünya vitrinleri ile aynı anda ulaşma şansını yakalar.

Mağazacılık faaliyetlerinin yanı sıra;  Marka Park toptan satış konusunda da oldukça büyük bir deneyime ve müşteri ağına sahiptir.  Marka Park, 2008 yılından beri, dünyaca ünlü İtalyan markası Moon Boot’un Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Marka Park, kendi markası olan Vronsky için İtalya, İspanya ve Türkiye’de üretimler yaparak bu markayı da müşterileriyle buluşturmaktadır.

NEDEN MARKA PARK ONLINE STORE?

Marka Park online alışveriş sitesinde satışa sunduğu markaların Türkiye’deki resmi temsilcisi veya dağıtıcısı durumundadır. Bu sebeple müşterilerin bazı satış sitelerinde olduğu gibi taklit veya defolu ürünlerle karşılaşma ihtimali yoktur. Marka Park online alışveriş sitesinden alışveriş yapan müşteriler bu markaların en geniş çeşit ve en derin stok yapısından faydalanırlar. Marka Park online alışveriş sitesinde müşterilerimiz trend modellere dünya moda merkezleri ile aynı anda ulaşma şansına sahiptirler.

Bir çok markanın Türkiye ayakkabı pazarına girişi Marka Park firması tarafından gerçekleştiği gibi bu alışveriş sitesini takip eden müşteriler önümüzdeki aylarda da bir çok yeni trend ve sürprizle karşılaşacaktır. Siparişler Ups kargo ile gönderilmektedir, kargonun alım zamanına göre kargo firması seçeneği değiştirilebilmektedir. Marka Park online alışveriş sitesinde yapılan alışverişlerde koşulsuz iade garantisi bulunmaktadır. Bu sayede ürün size ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde kullanılmayan ürünü orijinal ambalajı bozulmadan tarafımıza hiçbir açıklama yapmadan iade edebilirsiniz. Siparişiniz sisteme düştükten sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede onaylanır ve 1-5 gün içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra mail adresinize kargo takip numaranız gönderilir, kargonuzu internet üzerinden veya telefonunuz ile kolayca takip edebilirsiniz.