Hakkımızda

MARKA PARK - Dünyaca Ünlü Markalar Tek Bir Mağazada !Marka Park 2005 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Türkiye de çok markalı ayakkabı mağazacılığını ilk başlatan şirkettir. Şirket Markapark ve Deriden mağazalarının tamamının sahibidir. 5 ayrı şehirde toplamda 6 Marka Park ve 13 Deriden mağazası bulunmaktadır.  Mağazalarımız Türkiyenin seçkin Alışveriş merkezleri ve caddelerinde bulunmaktadır.

 

Marka Park; Moon Boot, Toni Pons  Eco Natural World  ve Roncato markalarının Türkiye distribütörüdür.

Bunların yanında Camper, Ecco ,Ugg, New Balance, Vans , İgor, Asics, Reebok, Birkenstock, Skechers, Nomadic Republic gibi markaları yetkili satıcı olarak müşterileriyle buluşturmaktadır.

Marka Park online alışveriş sitesinde satışa sunduğu markaların Türkiye’deki resmi satıcısı durumundadır. Bu sebeple müşterilerin bazı satış sitelerinde olduğu gibi taklit ürünlerle karşılaşma ihtimali yoktur. 2005 yılından beri müşterilerin güveni ile faaliyetine devam eden Marka Park geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

ABOUT US

 

MARKA PARK - World Famous Brands in One Store !

 

Marka Park has been selling the most well-known and most worn brands in the Turkish market since 2005. It is the first company to start multi-brand shoe retailing in Turkiye. The company owns all Markapark and Deriden stores. There are 6 Marka Park and 13 Deriden stores in 5 different cities. Our stores are located in selected shopping centers and streets of Turkey.

 

Marka Park company is the Turkey distributor of Moon Boot, Toni Pons, Eco Natural World and Roncato brands.

 

In addition, it brings brands such as Camper, Ecco, Ugg, New Balance, Vans, Igor, Asics, Reebok, Birkenstock, Skechers, Nomadic Republic to its customers as authorized dealers.

 

Marka Park, which has been operating with the trust of its customers since 2005, is taking firm steps towards the future.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR