UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&BROWN (529)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0

42mm Kadran Genişliği
Özel MAT Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

42mm kadran genişliği ile kolay kullanım olanağı sağlar. Lityum pil ile daha uzun süre sorunsuz olarak kullanılabilir. Kahverengi polikarbon silikon kayışı ile dikkat çekmektedir. Özel kaplama mat çelik kasa ile gece ve gündüz şıklığında kullanılabilir. Dokunmatik kadran ile tasarımında farklı bir görünüm ortaya koyar. Saat bildirgesi yalnızca ekrana dokunulması ile görülür. Upwatch Touch Silver&Brown özgünleştirme işlemi ile kasaya yazılacak isim sayesinde kişiye özel saatolarak da hazırlanabilir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.