UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&WHITE (540)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0


42mm Kadran Genişliği
Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Özel mat gold rose kaplama kasaya sahip bir modeldir. Beyaz polikarbon silikon kayış ile hazırlanmış bir modeldir. Unisex kullanıma sahip olduğu için herkesin tercih edebileceği bir üründür. Lityum pil kullanılarak çalışır. Dokunmatik siyah cam sayesinde daha rahat kullanım imkanı sunar. Yalnızca ekrana dokunulması halinde saat bildirgesi ekranda görülür. Özgünleştirme işlemi talep edenler için kasaya yazılacak isim ile Upwatch Touch Rose&White Unisex kol saati kişiye özel olarak hazırlanabilir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70927 540 348.999986 295.7627