UPWATCH LED TURQUOISE&WHITE (462)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Turquoise White Unisex kol saati çelik kasasındaki turkuaz renk ve silikon kordonunda kullanılan beyaz rengi ile dikkat çeker. Özellikle gündelik ve spor giyim tarzının tamamlayıcısı bir aksesuardır. Aynalı kadranı ve çelik butonlarıyla tasarımındaki farklı görünüm tamamlanır. Kadran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılabilir. Unisex kullanıma uygundur. Led Turquoise White dijital saat modeli, tüm bu özellikleriyle up saatler içerisinde ön plana çıkmasını sağlar.


Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.