UPWATCH LED GREY&PURPLE (315)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 46

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Grey Yellow Unisex, aynalı ekranı üzerine isim- sembol yazımıylahediyelik kol saati ve kişiye özel kol saati olarak sıkça tercih edilen dijital saat modelidir. Unisex kullanımı mevcuttur. Tasarımında şıklığın ve farklılığın bir arada yakalandığı led saat modelidir. Gri çelik kasa, sarı silikon kayış, çelik tuşlar ve aynalı ekran bu modelin tasarım özellikleridir. Yüksek kalite malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca yüksek seviye dijital özellikleriyle de ön plana çıkar.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

72594 315 159.000044 134.7458