UPWATCH LED GREY&BLUE (314)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 50

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış


Ürün Açıklaması:

Up Watch Grey Blue Unisex; dijital saat modellerin öncüsü Up Watch' ın en sık tercih edilen modelleri arasında yer alır. Kişiye özel isim yazımıyla hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Unisex kullanımıyla bay ve bayanların her an ve neredeyse tüm kombinlerinin tamamlayıcısı niteliğinde led saat modeli olarak kullanılır. Gri çelik kasa, çelik tuşlar, mavi silikon kayış, aynalı kadran gibi görünüm özellikleriyle şık ve moda kol saati seçeneği olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda uygun fiyat ve taksit seçenekleri de oldukça dikkat çeker.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

72593 314 159.000044 134.7458