UPWATCH LED GPINK&BLACK (334)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Gold Butonlar
Özel Siyah Cam
( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Özel çelik kasası dayanıklı olmasını sağlamaktadır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Up Watch Led Gold Pink&Black Unisex kol saati özel siyah cam üzerine yazılacak isim ile kişiye olarak hazırlanabilir. Siyah polikarbon silikon kayışı ve pembe çerçevesi ile hem gece hem de gündüz şıklığında tercih edilebilecek led kol saati modelidir.. Gold düğmeleri bulunan saatin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basılması halinde gelir. Lityum pil ile çalışır. Uygun fiyat seçeneği de alıcıların dikkatini çekmesine yardımcı olur.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70145 334 168.999954 143.2203