UPWATCH LED GBLACK&GREEN (342)

Marka : Upwatch
Fiyat : 169,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 50
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Gold Butonlar
Özel Siyah Cam
( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Unisex kullanım imkanı sunan şık ve kaliteli dijital kol saati seçenektir. Özel siyah cam ekran ile etkileyici bir seçim olmaktadır. Yeşil renk polikarbon kayışı ile kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak bir parçadır. İsteğe bağlı olarak isime özel ekran üzerine yazım işlemi de yapılır. Üzerinde bulunan düğmeleri gold rengindedir. Geniş ekranı ve tasarımı ile kaliteli bir seçim yapmak isteyenlerin tercihleri arasında Upwatch Gblack & Green Unisex kol saati de yer alıyor.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70155 342 168.999954 143.2203