UPWATCH TOUCH SHINY GOLD&BROWN (565)

Marka : Upwatch
Fiyat : 349,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 997
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Parlak Gold Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Özel parlak gold kasaya sahip bir kol saati modelidir. 42mm kadran genişliğine sahip olarak tasarlanmış dokunmatik saat modelidir. Kahverengi sevenler için gold ve kahverenginin uyumunu ortaya koyan bir modeldir. Lityum pil ile çalışır. Kahverengi polikarbon silikon kayış ile hazırlanmıştır. Özgünleştirme ile kasaya isim yazılabilir. Bu sayede Upwatch Touch Shiny Gold&Brown Unisex kol saati kişiye özel hediye seçenekleri arasında da yer alır. Uygun fiyatı da alıcıları etkileyen bir diğer etken olmaktadır.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70271 565 348.999986 295.7627