UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&TURQUOISE (545)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0


42mm Kadran Genişliği
Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Özel mat rose gold kaplama kasaya sahip dijital saat modelidir. Turkuaz polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Lityum pil ile çalışıyor. Unisex kullanım imkanı sunduğu için hem erkek hem de bayanların tercih edebileceği bir seçenektir. Özgünleştirme işlemi ile Upwatch Touch Rose&Turquoise Unisex kol saati isim yazılarak kişiye özel hediye olarak hazırlanabilir. Dokunmatik siyah cam ekrana sahip bir saat modeli olarak ekrana basılması ile saat bildirimini gösteren bir yapıya sahiptir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70932 545 348.999986 295.7627