UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&PURPLE (546)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0


42mm Kadran Genişliği
Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Özel mat rose gold kaplama kasa ile kullanışlı sonuçlar alınmasını sağlayan led saat modelidir. 42mm kadran genişliğine sahip olarak tasarlanmıştır. Lityum pil ile çalışır. Upwatch Touch Rose&Purple Unisex kol saati özgünleştirme yapılarak kişiye özel isim yazılarak hediye edilebilir. Dokunmatik siyah cam ekran ile şık ve kullanışlı sonuçlar alınmasını sağlar. Ekranda saat bildirimi yalnızca dokunulması halinde görülür. Mor polikarbon silikon kayış ile tasarlanmış uygun fiyat ile satışa sunulan bir saat modeldir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70933 546 348.999986 295.7627