UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&NPINK (544)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0

42mm Kadran Genişliği
Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Unisex kullanım için hazırlanmış şık ve kullanışlı bir saat modelidir. Gece ve gündüz şıklığından kıyafetlerinizi tamamlayıcı bir görünüme sahip olup, pembe severler için özel olarak tasarlanmış dijital saattir. Özel mat rose gold kaplama kasaya sahip kaliteli bir üründür. Neon pembe gibi dikkat çekici seçimler yapmak isteyenler için doğru bir tercihtir. Siyah cam ekranı tamamen dokunmatik özellik ile çalışır. Ekrana dokunulması halinde saat bildirimi görülür. Kişiye özel hediye düşünenler için Up Watch Touch Rose&Npink Unisex kol saatine isim yazılabilir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70931 544 348.999986 295.7627