UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&BROWN (539)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0


42mm Kadran Genişliği
Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Kahverengi sevenler için mat gül renginin uyumunu ortaya koyan bir saat modeldir. 42mm kadran genişliğine sahiptir. Kahverengi polikarbon silikon kayış ile hazırlanmıştır. Siyah cam ekran dokunmatik özelliğe sahip olarak çalışır. Ekranda saat göstergesi yalnızca dokunulması halinde görülür. Upwatch Touch Rose&Brown Unisex kol saati özgünleştirme yapılarak kişiye özel hediye olarak da hazırlanabilir. Lityum pil ile uzun süre sorunsuz çalışır. Uygun fiyatı ile de alıcıların tercih ettiği bir dijital saat modeldir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70926 539 348.999986 295.7627