UPWATCH TOUCH BLACK&GREY (508)

Marka : Upwatch
Fiyat : 349,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 9
:

42mm Kadran Genişliği
Özel PVD Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

42 mm kadran genişliği bulunuyor. Gri renk polikarbon silikon kayış ile son derece şık bir modeldir. Özel PVD kaplama çelik kasa ile oldukça dayanıklıdır. Özel siyah cam dokunmatik olarak rahat kullanım olanağı sağlamaktadır. Ekrana dokunulması halinde saat bildirimi ekranda görülür. Aksesuar tercih etmek isteyenler için hem gece hem de gündüz şıklığından rahatlıkla kullanılabilir. Özgünleştirme yapmak isteyenler için Upwatch Touch Black&Grey model üzerine yazılacak isim ile kişiye özel olarak hazırlanabilir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70251 508 348.999986 295.7627