UPWATCH LED TURQUOISE&BLACK (455)

Marka : Upwatch
Toplam Stok Adedi : 0

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Turquoise Black Unisex kol saati modelinde turkuaz renkli çelik kasası ve siyah renkli polikarbon silikon kordonu tasarımında ön plana çıkarır. Çelik tuşları ve üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılan aynalı kadranı ön plana çıkarır. Unisex kullanıma uygundur. Son zamanların akımı dijital saatin öncüsü up watch saat modelleri içerisinde tüm bu özellikleriyle oldukça sık tercih edilir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.