UPWATCH LED PURPLE&BLACK (459)

0,00
Marka : Upwatch
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Adet :
Tavsiye Et

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:
Up Watch Led Purple Black Unisex saat modelinin tasarımı tarzında modayı takip edenler için en doğru tercihtir. Unisex kullanımı, kasasındaki mor ve kordonundaki siyah rengin uyumuyla her zaman kullanıma uygundur. Aynalı ekranı ve çelik butonları tasarımındaki şıklığın tamamlayıcısı niteliğindedir. Bunların yanı sıra aynalı ekran üzerine kişiye özel isim yazılarak özel bir hediye saat seçeneğidir.


Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70208 459 159.000044 134.7458