UPWATCH LED PINK&WHITE (461)

Marka : Upwatch
Fiyat : 159,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 998
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Pink White Unisex saat modelinde kullanılan soft renklerle dikkat çekiyor ve özellikle bayanların tarzlarının tamamlayıcısı saat modeli olarak ilk tercihlerinde yer alıyor. Pembe renkli çelik kasa, beyaz renkli silikon kayış, çelik butonlar ve aynalı kadran gibi şıklığın yakalandığı tasarım özellikleriyle dijital saat modelleri içerisinde ön plana çıkıyor. Unisex kullanım, uygun fiyat ve taksit avantajları ve yüksek seviye dijital özellikleriyle tercih edilirliğini oldukça arttırıyor.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70196 461 159.000044 134.7458