UPWATCH LED PINK&BLACK (454)

Marka : Upwatch
Fiyat : 159,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1001
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Pink Black Unisex; son yılların moda saati olan dijital saat modelleri içerisinde dikkat çeker. Çelik kasasında pembe renk, silikon kayışında ise siyah rengin kullanıldığı led saat, unisex kullanıma uygundur. Aynalı kadran üzerine isim ve sembol yazılarak kişiye özel kol saati halini alır. Kasa üzerinde yer alan çelik butonlar ile saat ayarı yapılır. Uygun fiyat ve taksit avantajları bulunur.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70195 454 159.000044 134.7458