UPWATCH LED ORANGE&BLUE (551)

Marka : Upwatch
Fiyat : 159,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 995
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Orange Blue saat modeli; tasarımında kullanılan canlı renkleri ve uzun ömürlü kullanımı sağlayan materyalleriyle kol saati modelleri içerisinde dikkat çeker. Unisex kullanıma uygun olması sebebiyle çift saati olarak sıklıkla kullanılır. Aynalı kadran üzerine isim ve sembol yazılır. Turuncu çelik kasa üzerinde çelik butonlar bulunur. Özel polikarbon silikon kayışı mavi renklidir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70262 551 159.000044 134.7458