UPWATCH LED ORANGE&BLACK (549)

Marka : Upwatch
Fiyat : 159,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1023
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:
Up Watch Led Orange Black Unisexsaat modeli, tarzını ve şıklığını tamamlamak isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Turuncu çelik kasa, siyah silikon kordon, çelik tuşlar ve aynalı kadranın uyumuyla yakalanan şık görünümü dikkat çeker. Tarzında farklı tasarım aksesuarlarla tamamlamak için oldukça doğru bir seçim olan Led Orange Black Unisex saat modeli uygun fiyatlara sahiptir.Unisexkullanıma uygundijital saattir. Aynalı kadran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılır.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

70260 549 159.000044 134.7458