UPWATCH LED GREEN&BLACK (458)

Marka : Upwatch
Fiyat : 159,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1004
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Çelik Butonlar
Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Led Green Black Unisex modelinin tasarımında yeşil çelik kasa, siyah polikarbon silikon kordon, çelik butonlar ve aynalı kadran kullanılmıştır. Bu tasarım özellikleriyle görünümde farklılık ve şıklık bir arada yakalanmış dijital saat modelidir. Unisex kullanıma uygunluğuyla hem bay hem bayanların up saat tercihidir. Aynalı ekranı üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılır. Bu özelliğiyle ise hediye saat olarak oldukça doğru bir tercihtir.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70205 458 159.000044 134.7458