UPWATCH LED GBLACK&WHITE (338)

Marka : Upwatch
Fiyat : 169,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 46
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Gold Butonlar
Özel Siyah Cam
( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Her renk ile uyum sağlayacak olan beyaz renkte bir saat düşünenler için Upwatch Gblack&White Unisex kol saati şık ve kullanışlıdır. Özel siyah cam ve çelik kasa kullanılmıştır. Beyaz polikarbon silikon kayışı bulunmaktadır. Gold rengi düğmeleri ile gece ve gündüz kullanımı için uygundur. Ekranda saat göstergesi yalnızca düğmelere basıldığından görülür. 42 mm kadran genişliğine sahip bir tasarımdır. Kişiye özel bir tasarım haline getirilmesi için özgünleştirme yapılarak üzerine isim yazdırılabilir. Bu özelliğiyle hediye kol saati olarak ilk tercihler arasında yer alır.


Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70151 338 168.999954 143.2203