UPWATCH LED GBLACK&TURQUOISE (343)

Marka : Upwatch
Fiyat : 169,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 50
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Gold Butonlar
Özel Siyah Cam
( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Turkuaz rengini sevenler için Upwatch Gblack&Turquoise Unisex kol saati şık bir modeldir. Özel siyah cam ve özel çelik kasaya sahip dijital kol saati modelidir. Polikarbon silikon kayışı farklı renk seçenekleri ile hazırlanmıştır. Kişiye özel olarak hazırlanabilir olması sayesinde üzerine isim yazdırılabilir. Lityum pile sahip olan saat uzun süre kullanılabilir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Gol düğmeler ile turkuaz kayışın uyumunu bir arada sunan saatin fiyatı da alıcılar için uygun olarak belirlenmiştir.Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70156 343 168.999954 143.2203