UPWATCH LED GBLACK&RED (344)

Marka : Upwatch
Fiyat : 169,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 45
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Gold Butonlar
Özel Siyah Cam
( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

 

Ürün Açıklaması:

UP WatchBlack&Red UnisexKol Saati,Siyah Kadran Üzerine Kırmızı Silikon Kayış Biçiminde Tasarlanmıştır. Kırmızı Tutkunu Olan Kullanıcılar Için Özenle TasarlananLed Saat ModeliÖzel Çelik Kasa, Aynalı Kadran Ve Çelik Tuş Özelliklerine Sahiptir. Aynalı Ekran Üzerinde Saatin Görüntülenmesi Için Tuşlara Basılması Gerekmektedir. Aynalı Kadran Üzerine Isteğe Bağlı Isim Yazılarak Kişiselleştirme Yapılabilmektedir. Uygun Fiyatlarla Kullanıcılara SunulanKol Saati,Hediye SaatOlarak Da Sık Tercih Edilmektedir.

 


Ürün kişiselleştirme

 

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

70157 344 168.999954 143.2203