UPWATCH LED GBLACK&ORANGE (357)

Marka : Upwatch
Fiyat : 169,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 50
:

42mm Kadran Genişliği
Özel Kaplama Çelik Kasa
Gold Butonlar
Özel Siyah Cam
( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Özel Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Turuncu rengi sevenler için hem şık hem de kaliteli bir dijital kol saati seçeneğidir. Özel siyah cam ve çelik kaplama kasası ile gece ve gündüz şık olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Turuncu polikarbon silikon kayışı ile farklı bir görünüme sahiptir. Özelleştirme sayesinde kişiye özel hediye arayanlar için isme özel olarak hazırlanabilir. Gold düğmeler ile turuncunun uyumunu bir arada sunan lityum pil ile çalışan bir modeldir. Ekranda saat göstergesi yalnızca düğmeye basıldığında görüntülenir.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70160 357 168.999954 143.2203