UPGRADE BLACK&PURPLE (283)

Marka : Upwatch
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
:

40mm Kadran Genişliği
Özel Siyah Pvd Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Upgrade Black & Purple; özel siyah PVD kaplama çelik kasa ile hem şık hem de dayanıklı bir dijital kol saati seçeneği oluşturmaktadır. Tamamen dokunmatik olan siyah kadran şıklığını ortaya koyar. Ekrana dokunulması ile görülen saat bildirgesi diğer durumlarda görülmez. 40mm kadran genişliğine sahiptir. İnce ve zarif tasarımı ile her zaman kullanılabilir. Kolay değiştirilebilir polikarbon silikon kayışı mor renkte hazırlanmış olsa da istenildiğinde farklı renklerde kayışlar ile değiştirilebilir. Özgünleştirme ile Upgrade Black&Purple kişiye özel olarak hazırlanabilir.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70097 283 399.000008 338.1356