UPGRADE BLACK&NPINK (282)

Marka : Upwatch
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
:

40mm Kadran Genişliği
Özel Siyah Pvd Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Upgrade Black & Fuchsia; özel siyah PVD kaplama çelik kasa ile son derece dayanıklı bir saat modelidir. 40mm kadran genişliği ile ince bir tasarımdır. Fuşya renginde polikarbon silikon kayış rahatlıkla değiştirilebilir. Lityum pil ile kullanılır. Dokunmatik kadran sayesinde daha rahat kullanılabilir. Ekrana dokunulması saat göstergesinin ortaya çıkmasını sağlar. Böylece dokunmatik saat modelleri içerisinde dikkat çeker. Şık ve tarz seçimler yapmak isteyenlerin tercih edebileceği şık ve kullanışlı bir modeldir. İstenildiğinden kişiye özel olması amacı ile kasaya yazılacak isim ile özgünleştirme yapılabilir.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70096 282 399.000008 338.1356