UPGRADE BLACK&GREEN (280)

Marka : Upwatch
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 4
:

40mm Kadran Genişliği
Özel Siyah Pvd Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Upgrade Black&Green; 40mm kadran genişliğine sahip dokunmatik saat modelidir.. Özel siyah PVD kaplama çelik kasa ile dayanıklı şık bir tasarımdır. Yeşil renk polikarbon silikon kayış kolaylıkla değişebilir olması sayesinde istenildiğinde farklı renk seçenekleri ile de kullanılabilir. Siyah kasa ile yeşilin uyumunu ortaya koyan bir modeldir. Dokunmatik kadran sayesinde daha kullanışlı sonuçlar alınmasını sağlar. Yalnızca ekrana dokunulması ile ekranda saat göstergesi belirir. Gece ve gündüz tercih edilecek şık bir tasarım olmasının yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70094 280 399.000008 338.1356