UPGRADE BLACK&BROWN (279)

Marka : Upwatch
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
:

40mm Kadran Genişliği
Özel Siyah Pvd Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

40mm ardan genişliğine sahip ince bir modeldir. Kolay değişebilir polikarbon silikon kayışı kahverengi olarak hazırlanmıştır. İstenildiğinde değiştirilerek farklı renklerde de rahatlıkla kullanılabilir. Özel siyah PVD kaplama çelik kasa dayanıklı olmasını sağlar. Dokunmatik kadran sayesinde daha kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Saat göstergesi yalnızca ekrana dokunulması halinde görüntülenir. Upgrade Black& Brown bu özelliğiyle dokunmatik saat modeli olarak ön plana çıkar. Siyah ve kahverenginin uyumunu sizlere yansıtan bir modeldir. Pil olarak lityum pil ile çalışır. Model özgünleştirme yapılarak kişiye özel hediye saat olarak da tercih edilebilir.

Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70093 279 399.000008 338.1356