UPGRADE ALL BLACK (277)

Marka : Upwatch
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1150
:

40mm Kadran Genişliği
Özel Siyah Pvd Kaplama Çelik Kasa
Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
Lityum Pil
Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

Ürün Açıklaması:

Up Watch Upgrade Full Black; 40mm kadran genişliğine sahip ince bir tasarımdır. Özel siyah PVD kaplama çelik kasa ile dayanıklı olarak uzun süre kullanım imkanı sunar. Lityum pil ile çalışmaktadır. Tamamen siyah olan şık seçenek her kıyafetinize uyum sağlayabilir. Siyah polikarbon silikon kayış kolay değişebilir olması sayesinde istediğinizde farklı renk seçimleri yapmanızı da sağlayan dijital saat seçeneğidir.. Dokunmatik kadran sayesinde de ekrana dokunulması halinde saat göstergesini veren şık ve kullanışlı uygun fiyatı ile satışa sunulan bir modeldir.
Ürün kişiselleştirme

Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

 

Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

 

70092 277 399.000008 338.1356