Siparişiniz bizim için önemlidir!


Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Siparişin kargoya verilme süresi 1 iş günü ile 5 iş günü arasındadır. Sipariş kargolandıktan sonra İstanbul içi 1, İstanbul dışı 2 gün içerisinde adrese ulaşır.

Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.
Siparişler sınırlarımız dahilinde tüm bölgelere gönderilmektedir, yalnızca Adalar bölgesinden gelen siparişler, gelen adaya en yakın aktarım merkezine gönderilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR