İade ve Değişim Bilgileri

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden//bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Aynı şekilde ürünü tahrip etmeden//bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.

İade yaparken kargo ücretsizdir.

Karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmez, iade veya değişim işlemi yapılmaz.

 

Sizden ricamız UPS kargoyu arayarak (4440066) anlaşma koduyla (E008X5) adresinize davet etmeniz.

Gelen kuryeye iade için ürünü teslim edebilirsiniz. 


İade adresi: Akpınar Mahallesi Bilim Caddesi No:5 Transkonak Plaza Kat:3 Marka Park Sancaktepe/İstanbul


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kuryeye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı atılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, eğer değişim veya iade yapacak ise kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermek zorundadır, kullanım söz konusu ise iade veya değişim yapılamaz.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade veya değişim olarak alamamaktayız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 3 ile 5 iş günü arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Havale iadeleri 7 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 5 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.