Dünyaca Ünlü Bu Markaları Size Bir Arada Sunan Başka Bir Mağaza Var Mı? ****** Dünyaca Ünlü Bu Markaları Size Bir Arada Sunan Başka Bir Mağaza Var Mı? ****** Dünyaca Ünlü Bu Markaları Size Bir Arada Sunan Başka Bir Mağaza Var Mı? ****** Dünyaca Ünlü Bu Markaları Size Bir Arada Sunan Başka Bir Mağaza Var Mı? ******
Hakkımızda

Hakkımızda

MARKA PARK-Dünyanın Markaları Bu Sitede!!!

Marka Park A.Ş. 2005 yılında kurulmuş olup dünyaca ünlü Moon Boot markasının Türkiye yetkili dağıtıcısıdır. Toptan satış organizasyonunda çok önemli bir güce sahip Marka Park’ın aynı zamanda Türkiye'deki en önemli alışveriş merkezlerinde 28 adet mağazası bulunmaktadır. Marka Park bu mağazalarda dünyaca ünlü popüler ve trend birçok ayakkabı markasını müşterileriyle buluşturmaktadır. Tüm Türkiye`de geniş bir bayi ağına sahip olan Marka Park şirketi 170'i aşkın toptan satış noktası ile ithal ayakkabı sektörünün en saygın firmaları arasında yer almaktadır. Marka Park çok güçlü ulusal ve uluslararası referanslara sahiptir. Marka Park; Vepa62, Ayakkabı Dünyası, Boyner, YKM, Flo ve Shoes Center başta olmak üzere Türkiye`deki birçok ünlü firmaya ürün satışı gerçekleştirmektedir. Distribütörü olduğu markalar dışında birçok trend markanın da bayisi olan Marka Park, kendi mağazalarında Armani Jeans, Calvin Klein, Guess, Camper, Fred Perry, Birkenstock, New Balance, Superga, Toms gibi markaların ayakkabı, çanta ve aksesuarlarını da müşterilerine sunmaktadır. Marka Park mağazalarında satışa sunulmasına karar verilen ürünler, dünyadaki trendler takip edilerek seçilmektedir ve bu nedenle Marka Park’tan alışveriş yapan müşteriler yabancı moda merkezlerindeki en popüler ürünlere tüm dünyayla aynı anda ulaşmaktadır. Bu durum müşterilere Marka Park`tan hangi ürünü alırlarsa alsınlar trend bir ürün aldıkları konusunda güven vermektedir.

NEDEN MARKA PARK ONLINE STORE

Marka Park online alışveriş sitesinde satışa sunduğu markaların Türkiye’deki resmi temsilcisi veya dağıtıcısı durumundadır. Bu sebeple müşterilerin bazı satış sitelerinde olduğu gibi taklit veya defolu ürünlerle karşılaşma ihtimali yoktur. Marka Park ürünlerin resmi dağıtıcısı olması sebebiyle en güçlü çeşit ve stok yapısına sahiptir. Bu sayede Marka Park online alışveriş sitesinden alışveriş yapan müşteriler bu markaların en geniş çeşit ve en derin stok yapısından faydalanırlar. Marka Park online alışveriş sitesinde müşterilerimiz trend modellere dünya moda merkezleri ile aynı anda ulaşma şansına sahiptirler. Birçok markanın Türkiye ayakkabı pazarına girişi Marka Park firması tarafından gerçekleştiği gibi bu alışveriş sitesini takip eden müşteriler önümüzdeki aylarda da bir çok yeni trend ve sürprizle karşılaşacaktır. Marka Park online alışveriş sitesinden 100 TL üzeri yapılan tüm alışverişlerde kargo ücreti Marka Park’a aittir ve taksitli alışverişlerde vade farkı uygulanmaz. Marka Park online alışveriş sitesinde yapılan alışverişlerde koşulsuz iade garantisi bulunmaktadır. Bu sayede ürün size ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde kullanılmayan ürünü orijinal ambalajı bozulmadan tarafımıza hiçbir açıklama yapmadan iade edebilirsiniz. Siparişiniz sisteme düştükten sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından en kısa sürede onaylanır ve 2 gün ila en geç 7 gün içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra mail adresinize kargo takip numaranız gönderilir, kargonuzu internet üzerinden veya telefon ile kolayca takip edebilirsiniz.